Staf

Directeur

Chris van Langen
010 – 794 5375

c.r.van.langen@hr.nl


Hoofd Architectuur
Job Floris
010 – 794 4855

j.floris@monadnock.nl

Coördinator Architectuur/ Hoofd theorieonderwijs

Jeroen Visschers
010 – 794 4951

 j.visschers@hr.nl

Hoofd Stedenbouw

Wouter Veldhuis
010 – 794 4855

wouter@must.nl


Coördinator Stedenbouw/ Hoofd vaardighedenonderwijs
Margit Schuster
010 – 794 4957

m.l.schuster@hr.nl


Hoofd Beroepspraktijk
Robert von der Nahmer
010 – 794 4905

r.m.l.von.der.nahmer@hr.nl


Coördinatoren Externe Activiteiten
Jan Duursma
010 – 794 4975

j.s.duursma@hr.nl

Hans Tomassen
010 – 794 4975

hans.tomassen@aswa.nl


Coördinator Logistiek & Communicatieadviseur
Alenka Milward
010 – 794 4855

a.milward@hr.nl