Informatiebijeenkomst
do 2 oktober, 19:00 — do 2 oktoberInformatiebijeenkomst
Tijdens deze bijeenkomst word uitgebreid ingaan op de ins en outs van onze masteropleidingen Architectuur, Stedenbouw en/of onze pre-masters Architectuur & Techniek en Stedenbouw. De informatieavonden starten om 19.00 uur en eindigen om ongeveer 21.00 uur, afhankelijk van hoeveel vragen je één op één nog wil stellen, twee studenten en onze coördinatoren zijn aanwezig om na het plenaire gedeelte nog meer vragen te beantwoorden.
Aanmelden via aanmeldformulier.
Let op: de Rotterdamse Academie van Bouwkunst is per 1 september verhuisd naar de G.J. de Jonghweg 4-6 in Rotterdam.
Donderdag 2 oktober kan je komen kennismaken met de pre-master en masteropleidingen van de Rotterdamse Academie van Bouwkunst (RAVB).
Wij kijken ernaar uit om je te mogen verwelkomen!
Programma
18u45 Inloop
19u00 Informatiebijeenkomst
Presentatie over studeren aan de RAVB, door coördinator Architectuur en Studievoortgang Margit van Schaik en directeur Marcel Musch
20u30 Einde bijeenkomst, ruimte om door het gebouw te lopen en in gesprek te raken met studenten, docenten en de staf van RAVB.
Onderwijs-informatie
Programmagids https://www.ravb.nl/programmagids/
Academiegids https://www.ravb.nl/over-ravb/contact/academiegids/
Locatie: G.J. de Jonghweg 4-6 (locatie Academieplein).
Ruimte: RAVB Vloer, op de begane grond naar links.
Bereikbaarheid: We zijn nog steeds eenvoudig bereikbaar met de metro, halte Coolhaven. Rondom het Academieplein zijn vaak voldoende betaalde parkeerplekken aanwezig.
Beeld: Sfeerimpressies van ons onderwijs en publieke programma: https://www.flickr.com/photos/ravb/albums/