Staf

Directeur
Chris van Langen
010 – 794 5375
c.r.van.langen@hr.nl

Hoofd Architectuur
Renske van der Stoep
010 – 794 4855
stoer@hr.nl

Hoofd Stedenbouw
Thijs van Spaandonk
010 – 794 4855
thijs@thecloudcollective.org

Coördinator Architectuur/ Hoofd theorieonderwijs
Jeroen Visschers
010 – 794 4951
j.visschers@hr.nl

Opleidingscoördinator Architectuur
Hinke Majoor
010 – 794 4855
h.j.majoor@hr.nl

Coördinator Stedenbouw/ Hoofd vaardighedenonderwijs
Margit Schuster
010 – 794 4957
m.l.schuster@hr.nl

Hoofd Beroepspraktijk
Robert von der Nahmer
010 – 794 4905
r.m.l.von.der.nahmer@hr.nl

Coördinatoren Externe Activiteiten
Jan Duursma
010 – 794 4975
j.s.duursma@hr.nl

Hans Tomassen
010 – 794 4975
hans.tomassen@aswa.nl

Communicatieadviseur & Coördinator Logistiek
Alenka Milward
010 – 794 4855
a.milward@hr.nl

agenda

Het gehele jaar door biedt de Academie activiteiten aan om kennis te maken met de masteropleidingen Architectuur en Stedenbouw.

07.02

Informatieavond


Kom langs!
Lees meer

22.02

Meeloopdag


Aanmelden?
Lees meer

12.04

Meeloopdag


Aanmelden
Lees meer

Ja, ik accepteer cookies

Rotterdamse Academie van Bouwkunst gebruikt cookies en vergelijkbare technologieën (cookies) onder andere om u een optimale gebruikerservaring te bieden. Ook kunnen we hierdoor het gedrag van bezoekers vastleggen en analyseren en daardoor onze website verbeteren. 


Cookies van derde partijen maken daarnaast mogelijk dat u informatie kunt delen via social media zoals Twitter en Facebook. Meer informatie hierover vindt u in ons cookie-statement.