Staf

Directeur
Chris van Langen
010 – 794 5375
c.r.van.langen@hr.nl

Hoofd Architectuur
Renske van der Stoep
010 – 794 4855
stoer@hr.nl

Hoofd Stedenbouw
Thijs van Spaandonk
010 – 794 4855
thijs@thecloudcollective.org

Coördinator Architectuur/ Hoofd theorieonderwijs
Jeroen Visschers
010 – 794 4951
j.visschers@hr.nl

Opleidingscoördinator Architectuur
Hinke Majoor
010 – 794 4855
h.j.majoor@hr.nl

Coördinator Stedenbouw/ Hoofd vaardighedenonderwijs
Margit Schuster
010 – 794 4957
m.l.schuster@hr.nl

Coördinator Architectuur/ Hoofd Beroepspraktijk
Sjoerdieke Nicolson-Feenstra
010 – 794 4905
s.j.nicolson-feenstra@hr.nl

Coördinatoren Externe Activiteiten
Jan Duursma
010 – 794 4975
j.s.duursma@hr.nl

Hans Tomassen
010 – 794 4975
hans@hanstomassen.nl

Coördinator Communicatie & Logistiek
Magda Post
010 – 794 4855
m.post@hr.nl

agenda

Het gehele jaar door biedt de Academie activiteiten aan om kennis te maken met de masteropleidingen Architectuur en Stedenbouw.