menu sluiten
zoek terug
terug

Staf

Directeur
Marcel Musch 
m.w.musch@hr.nl

Hoofd Architectuur
Renske van der Stoep
stoer@hr.nl

Hoofd Stedenbouw
Thijs van Spaandonk
thijs@thecloudcollective.org

Coördinator Architectuur  & Hoofd theorieonderwijs
Jeroen Visschers
j.visschers@hr.nl

Coördinator Architectuur
Caspar Frenken 
c.j.frenken@hr.nl

Kerndocent & Studieloopbaanbegleider Architectuur
Margit van Schaik
m.d.j.van.schaik@hr.nl

Coördinator Stedenbouw & Hoofd vaardighedenonderwijs
Margit Schuster
m.l.schuster@hr.nl

Coördinator Architectuur & Hoofd Beroepspraktijk
Sjoerdieke Nicolson-Feenstra
s.j.nicolson-feenstra@hr.nl

Coördinatoor Externe Activiteiten
Jan Duursma
j.s.duursma@hr.nl

Coördinatoor Externe Activiteiten
Hans Tomassen
hans@hanstomassen.nl

Opleidingsondersteuner
Lieke Maas
l.c.h.maas@hr.nl

Opleidingsondersteuner
Jacquelina Lima Sanches
j.d.lima.sanches@hr.nl

agenda

Het gehele jaar door biedt de Academie activiteiten aan om kennis te maken met de masteropleidingen Architectuur en Stedenbouw.

02.12

Lezing Geert van de Camp


Openbare Bijeenkomst
Lees meer