Staf

Directeur
Chris van Langen
010 – 794 5375
c.r.van.langen@hr.nl

Hoofd Architectuur
Renske van der Stoep
010 – 794 4855
stoer@hr.nl

Hoofd Stedenbouw
Thijs van Spaandonk
010 – 794 4855
thijs@thecloudcollective.org

Coördinator Architectuur/ Hoofd theorieonderwijs
Jeroen Visschers
010 – 794 4951
j.visschers@hr.nl

Opleidingscoördinator Architectuur
Hinke Majoor
010 – 794 4855
h.j.majoor@hr.nl

Coördinator Stedenbouw/ Hoofd vaardighedenonderwijs
Margit Schuster
010 – 794 4957
m.l.schuster@hr.nl

Hoofd Beroepspraktijk
Robert von der Nahmer
010 – 794 4905
r.m.l.von.der.nahmer@hr.nl

Coördinatoren Externe Activiteiten
Jan Duursma
010 – 794 4975
j.s.duursma@hr.nl

Hans Tomassen
010 – 794 4975
hans.tomassen@aswa.nl

Communicatieadviseur & Coördinator Logistiek
Alenka Milward
010 – 794 4855
a.milward@hr.nl

agenda

Het gehele jaar door biedt de Academie activiteiten aan om kennis te maken met de masteropleidingen Architectuur en Stedenbouw.

12.04

Meeloopdag - VOL


Aanmelden
Lees meer

06.06

Last-minute Informatieavond


Meer weten?
Lees meer

10.10

Informatieavond


Meer weten?
Lees meer

Ja, ik accepteer cookies

Rotterdamse Academie van Bouwkunst gebruikt cookies en vergelijkbare technologieën (cookies) onder andere om u een optimale gebruikerservaring te bieden. Ook kunnen we hierdoor het gedrag van bezoekers vastleggen en analyseren en daardoor onze website verbeteren. 


Cookies van derde partijen maken daarnaast mogelijk dat u informatie kunt delen via social media zoals Twitter en Facebook. Meer informatie hierover vindt u in ons cookie-statement.