menu sluiten
zoek terug
terug

Staf

Directeur
Marcel Musch 
m.w.musch@hr.nl

Coördinator Architectuur  & Hoofd theorieonderwijs
Jeroen Visschers
j.visschers@hr.nl

Coördinator Architectuur
Caspar Frenken 
c.j.frenken@hr.nl

Kerndocent & Studieloopbaanbegleider Architectuur
Margit van Schaik
m.d.j.van.schaik@hr.nl

Coördinator Stedenbouw & Hoofd vaardighedenonderwijs
Margit Schuster
m.l.schuster@hr.nl

Coördinator Architectuur & Hoofd Beroepspraktijk
Sjoerdieke Nicolson-Feenstra
s.j.nicolson-feenstra@hr.nl

Coördinatoor Externe Activiteiten
Hans Tomassen
hans@hanstomassen.nl

Community Manager
Lieke Maas
l.c.h.maas@hr.nl

Opleidingsondersteuner
Jacquelina Lima Sanches
j.d.lima.sanches@hr.nl

agenda

Het gehele jaar door biedt de Academie activiteiten aan om kennis te maken met de masteropleidingen Architectuur en Stedenbouw.

08.03

Afstudeerpresentatie Bram Franken


openbaar toegankelijk
Lees meer

15.03

Lecture Bert Gellynck (English)


public lecture
Lees meer

03.04

Afstudeerpresentatie Joey van der Maat


openbaar toegankelijk
Lees meer